Vyhráváte, Váš limit na vyžádání. Limit lze zvýšit.>
"60. léta 20. stol., obecný kov, číselník kovový, ručičky zlacené, stroj Prim kalibr TYP 0111, 15 rubínů, průměr 3,5 cm, kožený původní tah, funkční."